Categories

Minakari Fruit bowl & Nuts bowl 

Showing 1 - 10 of 10 items
 • 240,000 تومان In Stock
  میوه‌خوری‌ مسی میناکاری در طرح‌ها و نقش‌های مختلف و زیبا روح هنر ایرانی را در میهمانی‌ها و دورهمی‌های شما دمیده و چشم همگان را به خود خیره خواهند ساخت. این محصول پرفروش با یک سال ضمانت کالا در کارگاه میناکاری اصیل هنر توسط میناکارانِ زبردست تولید شده و علاوه بر کاربرد معمول خود به‌عنوان یک محصول زینتی نیز می‌تواند استفاده شود.
 • 160,000 تومان Out of stock
  Out of stock
  میهمانی‌های خود را با میوه‌خوری‌ میناکاری زیبا در نقوش متنوع زیباتر کنید! انواع میوه خوری اصیل هنر برای تزیین داخل بوفه بسیار مناسب و شکیل اند. محصول با کیفیت بالا و ممتاز با یک سال ضمانت محصول در کارگاه مینا کاری اصیل هنر تولید شده و زیبایی نقش‌های آن چشم‌نواز است.
 • 159,000 تومان Out of stock
  Out of stock
  "آجیل خوری میناکاری اصفهان"، محصول بی نظیرِ فروشگاه اینترنتی میناکاری است که با زیباییِ خیره کننده و کیفیتِ عالی می تواند زینت بخشِ میز پذیراییِ شما در محل کار یا منزل باشد و به عنوانِ بهترین کادو برای مهمانی، در خاطره ها نقش ببندد. فروش کاسه پایه دار میناکاری با کارت ضمانت 1 ساله در فروشگاه میناکاری اصفهان، اصیل هنر صورت می پذیرد.
 • 98,000 تومان Out of stock
  Out of stock
  آجیل خوری پایه دار میناکاری با نقش اسلیمی مناسب سفره عید نوروز، شب یلدا و تمام مهمانی‌ها بهترین هدیه برای مهمانی هدیه مناسب برای زایر کربلا از نفیس ترین هنرهای اصفهان عکس هایی از صنایع دستی اصفهان را در فروشگاه اینترنتی اصیل هنر مشاهده کنید.
 • 160,000 تومان Out of stock
  Out of stock
  "میوه خوری میناکاری سایز 25 طرح اسلیمی و ختایی"، محصول بی نظیرِ صنایع دستی ایران است که با زیباییِ خیره کننده و کیفیتِ عالی می تواند زینت بخشِ میز پذیراییِ شما در محل کار یا منزل باشد و به عنوانِ خاطره ای ماندگار، در ذهنِ میهمانان شما نقش ببندد. این محصول نفیس دارای کارت ضمانت یک ساله از فروشگاه معتبر اینترنتی اصیل هنر است.
 • 240,000 تومان Out of stock
  Out of stock
  "میوه خوری مینا طرح سنتی"، محصول بی نظیرِ صنایع دستی ایران است که با زیباییِ خیره کننده و کیفیتِ عالی می تواند زینت بخشِ میز پذیراییِ شما در محل کار یا منزل باشد و به عنوانِ خاطره ای ماندگار، در ذهنِ میهمانان شما نقش ببندد. این محصول نفیس دارای کارت ضمانت یک ساله از فروشگاه معتبر اینترنتی اصیل هنر است.
 • 180,000 تومان Out of stock
  Out of stock
  "میوه خوری مینا سایز 25"، محصول بی نظیرِ صنایع دستی ایران است که با زیباییِ خیره کننده و کیفیتِ عالی می تواند زینت بخشِ میز پذیراییِ شما در محل کار یا منزل باشد و به عنوانِ خاطره ای ماندگار، در ذهنِ میهمانان شما نقش ببندد. این محصول نفیس دارای کارت ضمانت یک ساله از فروشگاه معتبر اینترنتی اصیل هنر است.
 • 120,000 تومان Out of stock
  Out of stock
  "میوه خوری میناکاری طرح سنتی سایز 20"، محصول بی نظیرِ صنایع دستی ایران است که با زیباییِ خیره کننده و کیفیتِ عالی می تواند زینت بخشِ میز پذیراییِ شما در محل کار یا منزل باشد و به عنوانِ خاطره ای ماندگار، در ذهنِ میهمانان شما نقش ببندد. این محصول نفیس دارای کارت ضمانت یک ساله از فروشگاه معتبر اینترنتی اصیل هنر است.
 • 150,000 تومان Out of stock
  Out of stock
  "میوه خوری مینا" با قطر 25 سانتیمتر، محصول بی نظیرِ صنایع دستی ایران است که با زیباییِ خیره کننده و کیفیتِ عالی می تواند زینت بخشِ میز پذیراییِ شما در محل کار یا منزل باشد و به عنوانِ خاطره ای ماندگار، در ذهنِ میهمانان شما نقش ببندد. این محصول نفیس دارای کارت ضمانت یک ساله از فروشگاه معتبر اینترنتی اصیل هنر است.
 • 140,000 تومان Out of stock
  Out of stock
  "میوه خوری مینا پرداز نقطه ای"، محصول بی نظیرِ صنایع دستی ایران است که با زیباییِ خیره کننده و کیفیتِ عالی می تواند زینت بخشِ میز پذیراییِ شما در محل کار یا منزل باشد و به عنوانِ خاطره ای ماندگار، در ذهنِ میهمانان شما نقش ببندد. این محصول نفیس دارای کارت ضمانت یک ساله از فروشگاه معتبر اینترنتی اصیل هنر است.
Showing 1 - 10 of 10 items

Menu

Compare 0