شاخه ها

لوازم میناکاری 

نمایش 1 - 3 از 3 آیتم
  • تماس بگیرید موجود
    قلم موی میناکاری یکی از ابزارهای هنر مینا کاری اصفهان است که در سایزهای متفاوت وجود دارند. قلم موهای شنگ مینا موجود در کارگاه اصیل هنر دست ساز، با کیفیت عالی، ریز و مناسب میناکاری روی مس می باشند. خرید قلم موی میناکاری را از فروشگاه اصیل هنر امتحان کنید و پیش از خرید، جهتِ کسب اطلاعات بیشتر در مورد وزن و قیمت آن ها، با شماره 09106750159 تماس بگیرید.
  • تماس بگیرید موجود
    کاردک نقاشی میناکاری از وسایل مهم در کارگاه میناکاری اصفهان است که کاربرد بسیار زیادی دارد. در فروشگاه اینترنتی اصیل هنر، فروش کاردک نقاشی میناکاری دارای دسته ی چوبی و تیغه ی فلزی با قیمت مناسب امکان پذیر می باشد.  جهتِ خرید اینترنتی کاردک نقاشی میناکاری با شماره 09106750159 تماس حاصل فرمایید و در مورد وزن و قیمت کاردک ها اطلاعات کسب کنید.
  • تماس بگیرید موجود
    ظروف خام میناکاری در فروشگاه معتبر اینترنتی اصیل هنر با کیفیت عالی مس و لعاب در ابعاد متنوع به فروش می رسند. جهتِ خرید ظروف خام مینا کاری بصورت تک و یا عمده و کسب اطلاع از وزن و قیمت آن ها با شماره 09106750159 تماس حاصل فرمایید. پس از خرید وسایل لازم، در کلاس های آموزش میناکاری اصیل هنر با هزینه های باورنکردنی شرکت کنید و از خلق زیباترین محصولات میناکاری...
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم

منو

مقایسه 0