شاخه ها

جعبه چوبی 

جهتِ خرید عمده ی جعبه های چوبی، با شماره 09106750159 تماس حاصل فرمایید.

نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
 • 25,000 تومان موجود
   انواع جعبه چوبی کادویی را در کارگاه ساخت جعبه چوبی اصیل هنر از طریق سایت این فروشگاه ببینید و خرید کنید. تولید جعبه دوقلو چوبی یکی از چندین کاریست که در این کارگاه هنری صورت می گیرد. می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه اصیل هنر، از فروش اینترنتی صنایع دستی و نیز فروش جعبه چوبی تزیینی مطلع شوید.
 • 11,500 تومان موجود نیست
  موجود نیست
  در سایت صنایع دستی اصفهان اصیل هنر انواع جعبه های چوبی (جعبه چوبی 30 سانتی، جعبه چوبی 25 سانتی، جعبه چوبی 20 سانتی، جعبه چوبیِ دوقلو و...) خودنمایی می کنند. زیباترین جعبه چوبی فانتزی را ببینید و براحتی آن ها را در سایز و طرح دلخواه سفارش دهید. انواع مدل جعبه فانتزی را در سبد خرید خود در فروشگاه اینترنتی اصیل هنر قرار دهید.
 • 8,300 تومان موجود
  بهترین، زیباترین و مقاوم ترین جعبه چوبی را در ابعاد دلخواهتان با ارزانترین قیمت از فروشگاه صنایع دستی و هنری اصیل هنر بخواهید. فروشگاه اینترنتی اصیل هنر همواره آماده فروش جعبه چوبی 16 سانتی و ارسال فوری به سراسر ایران می­ باشد. قیمت جعبه جیر و چوبی را در این قسمت مشاهده نمایید. بسته بندی های خاص را به ما بسپارید.
 • 12,500 تومان موجود
  برای خرید تک یا خرید عمده جعبه چوبی 25 سانتی و اطلاع از قیمت جعبه ها به اصیل هنر مراجعه کنید. کارگاه صنایع دستی چوبی اصیل هنر با توجه به سایز و وزنِ هدیه ای که می خواهید در جعبه قرار دهید چوب مقاوم و مناسب را انتخاب کرده و در اسرع وقت انواع جعبه چوبی را با تزیین و مدل دلخواه برایتان ارسال خواهد کرد.
 • 15,500 تومان موجود
  جعبه های چوبی اصفهان یکی از گزینه های خوب و مقاوم در بسته بندی و نمایش و ارائه محصول هستند. از زیباترین مدل صنایع دستی چوبی می توانید جعبه چوبی 30 سانتی را بیابید. هدایای نفیس به مناسبت های گوناگون را از فروشگاه جعبه کادو اصیل هنر انتخاب و خریداری کنید. قراردادنِ کادو در جعبه های چوبی بر ارزش و پسندیده شدن و زیبایی عملِ شما می افزاید.
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم

منو

مقایسه 0