شاخه ها

میوه خوری و آجیل خوری مینا 

نمایش 1 - 10 از 10 آیتم
 • 240,000 تومان موجود
  میوه‌خوری‌ مسی میناکاری در طرح‌ها و نقش‌های مختلف و زیبا روح هنر ایرانی را در میهمانی‌ها و دورهمی‌های شما دمیده و چشم همگان را به خود خیره خواهند ساخت. این محصول پرفروش با یک سال ضمانت کالا در کارگاه میناکاری اصیل هنر توسط میناکارانِ زبردست تولید شده و علاوه بر کاربرد معمول خود به‌عنوان یک محصول زینتی نیز می‌تواند استفاده شود.
 • 160,000 تومان موجود نیست
  موجود نیست
  میهمانی‌های خود را با میوه‌خوری‌ میناکاری زیبا در نقوش متنوع زیباتر کنید! انواع میوه خوری اصیل هنر برای تزیین داخل بوفه بسیار مناسب و شکیل اند. محصول با کیفیت بالا و ممتاز با یک سال ضمانت محصول در کارگاه مینا کاری اصیل هنر تولید شده و زیبایی نقش‌های آن چشم‌نواز است.
 • 159,000 تومان موجود نیست
  موجود نیست
  "آجیل خوری میناکاری اصفهان"، محصول بی نظیرِ فروشگاه اینترنتی میناکاری است که با زیباییِ خیره کننده و کیفیتِ عالی می تواند زینت بخشِ میز پذیراییِ شما در محل کار یا منزل باشد و به عنوانِ بهترین کادو برای مهمانی، در خاطره ها نقش ببندد. فروش کاسه پایه دار میناکاری با کارت ضمانت 1 ساله در فروشگاه میناکاری اصفهان، اصیل هنر صورت می پذیرد.
 • 98,000 تومان موجود
  آجیل خوری پایه دار میناکاری با نقش اسلیمیمناسب سفره عید نوروز، شب یلدا و تمام مهمانی‌ها بهترین هدیه برای مهمانی هدیه مناسب برای زایر کربلا از نفیس ترین هنرهای اصفهانعکس هایی از صنایع دستی اصفهان را در فروشگاه اینترنتی اصیل هنر مشاهده کنید.
 • 160,000 تومان موجود نیست
  موجود نیست
  "میوه خوری میناکاری سایز 25 طرح اسلیمی و ختایی"، محصول بی نظیرِ صنایع دستی ایران است که با زیباییِ خیره کننده و کیفیتِ عالی می تواند زینت بخشِ میز پذیراییِ شما در محل کار یا منزل باشد و به عنوانِ خاطره ای ماندگار، در ذهنِ میهمانان شما نقش ببندد. این محصول نفیس دارای کارت ضمانت یک ساله از فروشگاه معتبر اینترنتی اصیل هنر است.
 • 240,000 تومان موجود نیست
  موجود نیست
  "میوه خوری مینا طرح سنتی"، محصول بی نظیرِ صنایع دستی ایران است که با زیباییِ خیره کننده و کیفیتِ عالی می تواند زینت بخشِ میز پذیراییِ شما در محل کار یا منزل باشد و به عنوانِ خاطره ای ماندگار، در ذهنِ میهمانان شما نقش ببندد. این محصول نفیس دارای کارت ضمانت یک ساله از فروشگاه معتبر اینترنتی اصیل هنر است.
 • 180,000 تومان موجود نیست
  موجود نیست
  "میوه خوری مینا سایز 25"، محصول بی نظیرِ صنایع دستی ایران است که با زیباییِ خیره کننده و کیفیتِ عالی می تواند زینت بخشِ میز پذیراییِ شما در محل کار یا منزل باشد و به عنوانِ خاطره ای ماندگار، در ذهنِ میهمانان شما نقش ببندد. این محصول نفیس دارای کارت ضمانت یک ساله از فروشگاه معتبر اینترنتی اصیل هنر است.
 • 120,000 تومان موجود نیست
  موجود نیست
  "میوه خوری میناکاری طرح سنتی سایز 20"، محصول بی نظیرِ صنایع دستی ایران است که با زیباییِ خیره کننده و کیفیتِ عالی می تواند زینت بخشِ میز پذیراییِ شما در محل کار یا منزل باشد و به عنوانِ خاطره ای ماندگار، در ذهنِ میهمانان شما نقش ببندد. این محصول نفیس دارای کارت ضمانت یک ساله از فروشگاه معتبر اینترنتی اصیل هنر است.
 • 150,000 تومان موجود نیست
  موجود نیست
  "میوه خوری مینا" با قطر 25 سانتیمتر، محصول بی نظیرِ صنایع دستی ایران است که با زیباییِ خیره کننده و کیفیتِ عالی می تواند زینت بخشِ میز پذیراییِ شما در محل کار یا منزل باشد و به عنوانِ خاطره ای ماندگار، در ذهنِ میهمانان شما نقش ببندد. این محصول نفیس دارای کارت ضمانت یک ساله از فروشگاه معتبر اینترنتی اصیل هنر است.
 • 140,000 تومان موجود نیست
  موجود نیست
  "میوه خوری مینا پرداز نقطه ای"، محصول بی نظیرِ صنایع دستی ایران است که با زیباییِ خیره کننده و کیفیتِ عالی می تواند زینت بخشِ میز پذیراییِ شما در محل کار یا منزل باشد و به عنوانِ خاطره ای ماندگار، در ذهنِ میهمانان شما نقش ببندد. این محصول نفیس دارای کارت ضمانت یک ساله از فروشگاه معتبر اینترنتی اصیل هنر است.
نمایش 1 - 10 از 10 آیتم

منو

مقایسه 0